СНПЧ А7 Ростов-на-Дону, обзоры принтеров и МФУ

Ziemas laikā solārija apmeklējums palīdz novērst depresijas pirmās pazīmes. Sauļošanas laikā aktīvi notiek D vitamīna sintēze, kurš nostiprina mūsu kaulus un muskuļus. Turklāt, mākslīgais iedegums ir lielisks antidepresants rudens-ziemas periodā!


Bija laiks, kad sniegbaltā āda tika uzskatīta par aristokrātisma iezīmi. Bet laiki mainās un līdz ar tiem arī modes vēsmas. Šodien daudzas sievietes vēlas iegūt zeltaini brūnu ādu, kas vizuāli padara augumu slaidāku un veiksmīgi noslēpj ādas defektus un trūkumus. Un solārijs šeit ir pirmais no efektu sasniegšanas instrumentiem.

Tomēr, ne katrai daiļā dzimuma parstāvei izdodas iegūt tādu iedegumu, kādu gribetos. Tāpēc tika radīts solārijs - vācu izgudrotāju veidojums, kurš kļuva par Eiropas modes un koptā, skaistā auguma simbolu.

Mākslīgais iedegums ļauj ne tikai parādīt augumu šokolādes brūnumā, bet arī atveseļot visu organismu, jo UV stari labvēlīgi iedarbojas uz ādu. Solarija lieliski noverš saules staru trūkumu tumšajā periodā, un to ietekmē organismā veidojas vajadzīgie vitamīni, kas stiprina imunitāti!

 

Copyright 2016 | by ERA LOGI 

Designed by http://gercev.eu