СНПЧ А7 Ростов-на-Дону, обзоры принтеров и МФУ

Bokss ir domāts brašiem un mērķtiecīgiem vīriešiem un jaunekļiem, bet mūsdienās arī sievietem. Labuma gūšanu veselībai šeit var skatīt no dažādiem aspektiem. Bokss ir viens no līderiem muskuļu attīstībā, sirds un asinsvadu, kā arī elpošanas sistēmas nostiprināšanā. Bokss trenē izturību, ātrumu un kustības koordināciju.


Bokseri izturības trenēšanai nodarbojās ar garo distancu skriešanu, nodarbībām ar lecamauklu (kas lieliski nostiprina kāju muskuļus), izpilda vingrinājumus ar bumbām un sporta inventāru, kas paātrina reakciju un uzlabo līdzsvaru. Īstu bokseri "nogāzt no kājām" ir liela problēma, viņš vienmēr labi noturās līdzsvarā un vienmēr ir gatavs vieglā lecienā mainīt savu atrašanas vietu!

Par bokseru ķermeņa skaistumu var pat lieki nepiebilst. Var teikt, ka tikai viņiem ir stipras kājas, "dzelzs" preses muskuļi un stipri pleci. Tas ir tieši tas, kas nepieciešams īstam vīrietim!

Kad var sākt nodarboties ar boksu?

Nodarboties ar šo sporta veidu var jau no vidusskolas vecuma vai sākt vēl nedaudz agrāk, bet, ja nodarboties ar boksu pašaizsardzībai, tad arī 30 vai 50 gados tas arī būs aktuāls sporta veids!

 

Copyright 2016 | by ERA LOGI 

Designed by http://gercev.eu